Paní Novosádová nám byla doporučena k prodeji domu v Bruntále tj. dědictví po otci. Byli jsme moc rádi, že jsme s ní smlouvu uzavřeli. Nevíme jak bychom vše z Hlučína řešili. Paní Novosádová za nás vyřídila věci na všech institucích a navíc ještě na dopravním inspektorátu, pozemkovém úřadu, RD Rýmařov ... . Ušetřila nám spoustu času a jízd do Bruntálu. Vše řešila dálkově a na osobní schůzky jsme se setkávali v Opavě. Až po ukončení celého prodeje jsme si uvědomili, jaké štěstí jsme měli s tak fundovanou a ochotnou makléřkou. A proto ještě jednou ze srdce díky paní Novosádová.
Kaletovi, Hlučín

Prodávali jsme chatu v Jeseníku - Česká Ves přes RK z Jeseníku. Za téměř rok se neprodala, minimum prohlídek. Po uzavření výhradní smlouvy s paní Novosádovou byla chata prodána do 3 měsíců. Mohu jen doporučit.
Jarmila Korytárová

Služby paní zprostředkovatelky Natálie Novosádové jsem využila hned dvakrát. Když jsem si vybrala svůj nový byt, jako kontaktní osoba se mi představila právě p. Novosádová. Od první chvíle jsem poznala ,že mám před sebou velice dobře připravenou paní zprostředkovatelku, která má přehled o všem, co nabízí a v neposlední řadě s velmi příjemným vystupováním. Vše hladce probíhalo a když se vyskytl nějaký problém, byl paní Natálii vyřešen ke spokojenosti obou zúčastněných stran. Když jsem po čase potřebovala prodat nemovitost , bez rozmýšlení jsem se opět obrátila na paní Natálii a opět vše proběhlo v její režii ke spokojenosti mé a myslím,že i kupujících. A vřele jsem ji doporučila i dál. Díky!!! A.Ševčíková
Anna Ševčíková

Paní makléřce Novosádové bych chtěla touto cestou ještě jednou poděkovat. Prodávala jsem byt, další byt kupovala.Přestože si prodávající nepřála prodávat byt přes realitku, paní makléřka mě v tom nenechala samotnou. Fungovala jen jako můj poradce a pomohla mi koupi bytu úspěšně zrealizovat. Profesionální služba i když za menší provizi. A to si cením. O to více ji doporučuji svým známým. Děkuji.
Dana Strychová

Paní Natálie Novosádová nám pomohla prodat byt. Byt byl prodán během 2 měsíců a paní makléřka se snažila vyjít vstříct jak nám tak i kupujícím. Takže vše proběhlo hladce. Můžeme jen doporučit .
Manželé Tománkovi

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů