Natálie Novosádová-Hladišová

O mně

Ve financích a  realitách pracuji již tod roku 2003.           

Přesto, že jsem pracovala v pojišťovníctví, bankovníctví i realitách, nakonec jsem si vybrala jen jednu profesi a to  reality. Jsem přesvědčena, že jinak bych některou činnost mohla dělat špatně a proto pojištění i úvěry řeším s extérnimi specialisty.                                            Kupní smlouvy a právní dokumenty řeším s právní kanceláří. 

Tímto mohu svým klientům poskytovat kvalitnější služby. 

Proto se neženu za maximum nabíraných nemovitostí. Především se věnuji prodeji již nabrané nemovitosti a k tomu používám ty nejmodernější nástroje 3D scan, videoprohlídky, půdorysy, aktivní inzerci i na sociálních sítí...  A v současné době tolik žádaný prodej Aukcí = prodej za nejvíce peněz.

Ale ne každému prodávajícímu, tento způsob vyhovuje. Každá nemovitost je vyjímečná, stejně jako vyjímečný je každý člověk.                                                                                                                           

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. A to ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A velmi dbám na svém dobrém jménu a pověsti, tu máme každý jenom jednu. Za mě pak hovoří reference a spokojení klienti. Mám radost, když svým klientům vydělám peníze, ušetřím čas i nervy.

Práce makléře je náročná fyzicky i psychycky. Své baterky pak nabíjím turistikou a zvlášť  touláním po loveckých chodníčcích milovaných Jeseníků.

Děkuji Vám za Váš zájem i čas. A pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u šálku kávy nebo čaje a konzultaci zdarma.

S úctou ke každému klientu Natálie Novosádová - Hladišová tel.: 603 284 319

realitka-roku

20 

let zkušeností v oboru

249 +

spokojených klientů

99 %

realizovaných zakázek

99 %

Úspěšnost prodeje

Reference

Vytvořeno v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉŘE

Tomawell s.r.o. © 2024

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů