Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek v Karlově Studánce

 

Jedinečné místo pro život,jedinečná investice pro vás

Popis nemovitosti

VYJÍMEČNÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST POZEMEK K INVESTICI I K VÝSTAVBĚ V KARLOVÉ STUDÁNCE  JESENÍKY

Prodej posledního volného pozemku s celkovou výměrou 1.445m² v lázeňské i rekreační oblasti Jeseníků v Karlově  Studánce. 

Poslední příležitost postavit dům, penzion v Karlové Studánce.

                                                             Zajímá Vás kde?

V Karlově Studánce na dobré adrese Hubertov" . Hubertov je tichá část Karlovy Studánky s 15 domy a  obklopené jen lesy.  Součástí Hubertova je malá alej s Kaplí svatého Huberta z roku 1758. Karlova Studánka je známá nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Horské lázně Karlova Studánka i proto vyhledávají i zahraniční turisté. V minulosti zde několikrát pobýval také pan Václav Havel. Léčivé prameny je možné pít i stočit v Pitném domě, kde je pramen Vilémův.

                                                         A NYNÍ K  POZEMKU 

Pozemek o rozloze 1.445 m², trvalý travní porost, se nachází hned při vjezdu do Karlovy Studánky a to v klidové lokalitě pod kaplí svatý Hubert. Pozemek je svažitý s terasami, díky nim vám poskytne  úžasný výhled na Karlovu Studánku s východem slunce. Delší stranou je orientovaný  ve směru východ - západ. Na protilehlé straně máte výhled na zahradu, jezírko s potůčkem a rozsáhlé lesy s kaplí sv. Huberta. K jezírku jsem v zimě spatřila stopy zvěře. Romantická duše si přijde na své. 

Výhodou této lokality je z jedné strany již jen les, což znamená do budoucna žádní sousedé a záruka klidu a soukromí.

Dle územního plánu se nacházíte v ploše smíšené obytné (SO ). Pro případnou novostavbu platí podmínky max. 2NP a podkroví ( výškou nesmí zastínit kalpi svatého Huberta,  s KZP max. 40% plochy pozemku. Plochy smíšené obytné jsou určeny převážně pro bydlení, příp. pro ubytovací zařízení ( penziony ), příp. pro nevýrobní služby související s lázeňskou a rekreační funkcí obce. V blízkosti pozemku je možnost napojení se na kanalizaci, vodovodní řad, elektřinu i plyn. Možnost výstavby prověřil nemovitostní inspektor.  Pozemek se nachází v chráněné oblasti Jeseníky, je tedy potřebný souhlas CHKO Jeseníky. Tento jsem předjednala. 

 Zpráva "Posouzení pozemku v Karlově Studánce " je k dispozici u makléře. 

Odkaz na Územní plán obce Karlova Studánka: https://geoportal.msk.cz/Public/UzemniPlanyObci/PrehledUP/?action=detail&locale=cs&presenter=Municipality&id=597473

Obec Karlova Studánka se nachází v CHKO Jeseníky -  Hrubý Jeseník. Patří  k místům s nejvyšší čistotou ovzduší ve střední Evropě. Obec se 162 obyvateli má OÚ, poštu, IC,ZŠ s MŠ, krytý bazén, venkovní lázně, obchůdky, cukrárny a kavárny. Má také  dobrou dopravní obslužnost od Brna po Jeseník.  Lázně Karlova Studánka nabízí  lázeňské pobyty, kulturní akce, dále ideální turistické podmínky ve středu Chráněné krajinné oblasti Jeseníky.  Jsou výchozím bodem k nejatraktivnějším stezkám a turistickým trasám  např. divokého kaňonu Bílé Opavy, křižovatku horských tras Hvězdu, horské středisko Ovčárna i Praděd. Ideální podmínky se tady nabízí i pro horskou cyklistiku. V zimě jsou zde výborné sněhové podmínky po nejdelší dobu v ČR. V místě i v blízkém okolí jsou lyžařské vleky , běžecké tratě také bic......kola.

Dnes jsou v  KS k vidění dochované dřevěné lázeňské budovy, hudební a pitný pavilon, kaple Sv. Huberta,  kostel, sezonní vodotrysk a umělý vodopád. V roce 1994 zde bylo vyhlášeno ochranné pásmo kulturních památek.   

Karlova Studánka pozemek za nejvýhodnější cenu nabídnutou zájemcem. 

 

Poslední volný pozemek k bydlení i k investiční příležitosti GPS: 50.072525N, 17.307886111111E

Zpráva "Posouzení pozemku v Karlově Studánce " zpracovaná nemovitostní inspekcí  je k nahlédnutí u makléře. 

Videoprohlídka

DŮLEŽITÉ ODKAZY

     

https://www.kstudanka.cz/

https://geoportal.msk.cz/Public/UzemniPlanyObci/PrehledUp/obce/detail/597473

https://www.facebook.com/places/Veci-ktere-muzete-delat-ve-meste-Karlova-Studanka/103729722998715/

https://jeseniky.ochranaprirody.cz/

 

DOSTUPNOST

 

    10 km                 23km         26 km      90km      145km

SKIARENA KARLOV     BRUNTÁL        JESENÍK       OSTRAVA      BRNO

CO koupí pozemku získáte:

 

MOŽNOST ŽÍT V JEŠTĚ ZDRAVÉ KRAJINĚ 

 

POSTAVIT SI SVŮJ DŮM SNŮ DLE SVÝCH PŘEDSTAV 

              

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ DOTACÍ NA NÍZKONÁKLADOVÉ BYDLENÍ 

 

OKOLÍ DOMU JIŽ MÁTE UPRAVENO = TRÁVNÍK, JEZÍRKO, POTŮČEK NA HRANICI POZEMKU A ZA NÍM JEN LESY  

 

PODRŽÍ VÁM HODNOTU VAŠICH PENĚZ A DO BUDOUCNA JE ZHODNOTÍ

VYJÍMEČNÁ INVESTIČNÍ PŘÍLEŽITOST A CO ZDE MŮŽETE POSTAVIT ?

Dle územního plánu se nacházíte v ploše smíšené obytné (SO ). Pro případnou novostavbu platí podmínky max. 2NP a podkroví ( výškou nesmí zastínit kalpi svatého Huberta,  s KZP max. 40% plochy pozemku. Plochy smíšené obytné jsou určeny převážně pro bydlení, příp. pro ubytovací zařízení ( penziony ), příp. pro nevýrobní služby související s lázeňskou a rekreační funkcí obce. V blízkosti pozemku je možnost napojení se na kanalizaci, vodovodní řad, elektřinu i plyn. Pozemek se nachází v chráněné oblasti Jeseníky, je tedy potřebný souhlas CHKO Jeseníky. Tento jsem předjednala. 

TENTO POZEMEK JE POSLEDNÍ Z POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ V KARLOVÉ STUDÁNCE.

Zpráva "Posouzení pozemku v Karlové Studánce " zpracovaná  nemovitostní inspekcí  je k nahlédnutí u makléře. 

TENTO POZEMEK JE POSLEDNÍ Z POZEMKŮ K VÝSTAVBĚ V KARLOVÉ STUDÁNCE.

Natálie Novosádová-Hladišová

V realitách pracuji již od roku 2008. Přesto, že jsem pracovala v pojišťovníctví, bankovníctví i realitách, nakonec jsem si vybrala jen jednu profesi a to reality. Jsem přesvědčena, že jinak bych některou činnost mohla dělat špatně a proto pojištění i úvěry řeším s extérnimi specialisty. Kupní smlouvy a právní dokumenty řeším s právní kanceláří. 

Tímto mohu svým klientům poskytovat kvalitnější služby. Mým cílem je nemovitosti nejen prodávat, ale je prodat.

Proto se neženu za maximum nabíraných nemovitostí. Především se věnuji prodeji již nabrané nemovitosti a k tomu používám ty nejmodernější nástroje 3D scan, videoprohlídky, půdorysy, aktivní inzerci i na sociálních sítí...

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. A to ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A velmi dbám na svém dobrém jménu a pověsti, tu máme každý jenom jednu. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Děkuji Vám za Váš zájem i čas. A pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se s Vámi sejdu u šálku kávy nebo čaje a konzultaci zdarma.

S úctou ke každému klientu Natálie Novosádová tel.: 603 284 319


Natálie Novosádová-Hladišová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF